czwartek, 29 grudnia 2011

Święta, święta i po ...

 Czytając tytuł posta, każdemu na myśl przychodzi dokończenie tego sławnego powiedzonka. Wiadomo "święta, święta i po świętach" ale pamiętajcie, że został jeszcze sylwester! Dokończenie tego zdania może być zupełnie inne np. "święta, święta i po diecie" - równie trafne.
Powiem wam że moje święta były na prawdę udane. Dostałam kupę wspaniałych prezentów, każdy jest sensowny i każdy przypadł mi do gustu.  Dostałam między innymi: trzy pary kolczyków, sweterek, tunikę i wiele, wiele innych. Najważniejsza jednak jest kamera, bo to o nią poprosiłam Mikołaja, dostałam do niej również duży statyw i jestem bardzo usatysfakcjonowana po tegorocznych świętach. Były na prawdę wspaniałe! Spędziłam je w rozjazdach między jedną, a drugą stroną rodziny, więc jestem troszkę zmęczona, ale warto było się poświęcić. Życzę wam wszystkim byście też mieli okazję przeżyć tak wspaniałe święta jak ja. No cóż może dodam zdjęcia prezentów, jeśli je chcecie to dajcie znać w komentarzach.

Zmieniłam tło bloga na takie jak było kiedyś, pozostawiłam piosenkę, licznik do sylwestra i spadające śnieżynki. Kochani jestem bardzo ciekawa jak wam minęły święta i co robicie w sylwestra (ja urządzam imprezę u siebie z tymi samymi osobami co zawsze, no może jeszcze z Łukaszem <3) ?

1 komentarz:

  1. Fajnie by było gdyby Łukasz też przyszedł <3 haha. I fajnie by było gdybyś pokazała co dostałaś od Mikołaja w następnym poście <3

    OdpowiedzUsuń