Spam

Tutaj możecie umieszczać linki do swoich stron oraz jakikolwiek inny spam.

Zachęcam jednak do zapoznania się z treścią bloga i podrzuceniem choćby najkrótszego komentarza (nie licząc linku). Możecie mieć wtedy pewność, że się odwdzięczę tym samym i odwiedzę waszą stronę! :)

2 komentarze:

 1. Isobel i Charlie. Są jak ogień i woda. Co ich łączy? Równie silna nienawiść do siebie nawzajem. Pewien mężczyzna powiedział kiedyś Charliemu: Miłość, nienawiść. Dzieli je taka cienka linia. Wtedy jeszcze nie rozumiał jaka moc drzemie w tych słowach. Niebawem przekonają się o tym oboje. Pewnej feralnej nocy, kiedy zderzą się dwa światy, wywołają lawinę zdarzeń. Będzie to historia o miłości. To historia o miłości od tej gorszej, najbardziej skomplikowanej strony. Słodko-gorzka i prawdziwa.
  ZAPRASZAM: Your perfect imperfections
  ZWIASTUN: klik

  OdpowiedzUsuń
 2. Prowadzisz spokojne życie. Budzisz się każdego dnia, aby wykonać wszystkie swoje czynności, po czym idziesz spać i tak wkoło. Raz jest lepiej, a raz gorzej. Co by było jednak, gdyby, któregoś dnia to wszystko zostało przerwane? Gdybyś wstając nie mógł iść do szkoły czy do pracy i wykonać zadań, które zawsze robisz?
  Livia - zwykła dziewczyna jakich wiele, żadna tam bohaterka z nadprzyrodzonymi mocami, żyje spokojnie, aż pewnego dnia wszystko się zmienia. Nie tylko dla niej, dla całej ludzkości. Na Ziemię zstępują anioły. I to nie z zamiarami pokojowymi.
  Co się dzieje, kiedy jedyna, najbardziej rzeczywista i niezachwiana część ludzkości zaczyna się rozpadać? Co zrobić, aby przetrwać następne dni? Kto będzie twoim sojusznikiem, kiedy wszystkie strony zaczynają się zamazywać? Co zrobią ludzie, do jakich czynów i poświęceń dopuszczą się aby dalej żyć?
  Zapraszam: http://ourangelsalwaysfall.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń