piątek, 30 grudnia 2011

Ocena bloga

Zgłosiłam naszego bloga do oceny na blogu: http://ocena-rini.blog.onet.pl/ . Jestem zachwycona tak dobrą oceną. Szczerze mówiąc to obawiałam się że ocena może być niska.Widziałam bowiem kiedyś bardzo fajnego bloga, tzn. ja bym oceniła na 4, ale blog został oceniony bardzo nisko przez co dziewczyna załamała się i poddała, zakańczając prowadzenie bloga. No cóż ten blog oceniający wydawał mi się bardziej sprawiedliwy, dlatego zgłosiłam mojego bloga. Mam nadzieję że zgadzacie się z opinią autorki owego bloga. Jeśli nie, to oczywiście dajcie mi znać postaram się wtedy coś zmienić : D. Oto ocena:

Data oceny: 29 grudnia 2011r. godzina 13:08 (w trakcie pisania)
Adres bloga: www.pozytywkaa.blogspot.com
Tytuł bloga:Pozytywka
Autorka: Ssueaa
Na blogu: Słowami autorki: "Mój blog "pozytywka" jest o tym wszystkim co widziałam,usłyszałam,przeczytałami tak bardzo pokochałam. Jest to więc moja mała pozytywka. Maleńkie, skromne, tajemnicze pudełeczko przynoszące mi mnóstwo frajdy i zabawy. Bliskie memu sercu"
Ocena szablonu: Dobry - nie mogę znaleźć wyłącznika tej piosenki!
Ocena treści: Bardzo dobry
Szczegółowo:Notki na blogu są dobrej długości, a ponieważ nie ma określonego tematu można spodziewać się wszystkiego, mnie się podoba :D Takie coś a la przemyślenia/pamiętnik autorki. Sama to najlepiej określiła
Ocena ogólna: Dobry
A teraz jako niespodzianka, fotografia moich prezentów, o którą mnie poproszono :). 


Wiem że zdjęcie nie jest najlepszej jakości, więc jeśli któryś z prezentów zainteresuje was bardziej to piszcie, a ja podam wam nazwę (np. perfum) lub zrobię zdjęcie z bliska tej konkretnej rzeczy : ).
Udanego sylwestra !

4 komentarze:

 1. Dobrze, że Ci się spodobało i dziękuję :D
  RiNi

  OdpowiedzUsuń
 2. O,o,o,o...też dostałam książkę "Kod Królów ^_^
  POZDRAWIAM I ZAPRASZAM DO MNIE ^_^
  http://mojmalyswiat-weronni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję i liczę na to samo :)
  http://mojmalyswiat-weronni.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję i oczywiście zajrzę : D

  OdpowiedzUsuń