czwartek, 9 czerwca 2011

Berlin

Ostatnie 3 dni byłam na wycieczce klasowej. Zwiedziliśmy Berlin ! Czyli stolice Niemiec ; ).

Powiem tylko że jest to strasznie nowoczesne miasto, pełne wielkich, potężnych, nowoczesnych budynków. Oczywiście jest tam też mnóstwo zabytków, a wszystko to doskonale współgra, a do tego te wspaniałe, gładkie, proste i wygodne drogi ... ; D.

Wklejam zdjęcia, które potwierdza moje relacje:

Po za tym widziałam Poznań:

 

... i bunkry w Biskupinie (międzyrzecki rejon umocnień), ach te przerażające, puste, ciemne, przepełnione grozą tunele ... (i pomyśleć że niektórzy wchodzili tam na własną rękę ... - grafiti które można tam obejrzeć są zrobione przez właśnie takich śmiałków, którzy załapali się na samodzielne zwiedzanie, gdy bunkry nie miały właściciela. Ja bym się bała, nie tylko tych ciemności, ale też tego że mogłabym się zgubić ...). Oto owe tunele:

Pozdrawiam i gorąco polecam tego typu wycieczki, nawet samodzielne z rodziną: bunkry w Biskupinie i Berlin to musicie zobaczyć ! ! ! A przy takiej podróży nie ładnie jest pominąć Poznań ;)

1 komentarz:

 1. witam,
  uważam że Twoje zdjęcie berlin potsdamer platz to najlepsze zdjęcie tego placu w necie. W związku z tym mam prośbę prześlesz mi je w większej rozdzielczości? chciałbym żeby zawisło w moim pokoju ;-)
  pozdrawiam
  Marek
  ps. moj mejl Commanderm@poczta.onet.eu

  OdpowiedzUsuń