niedziela, 27 maja 2012

Kilka słów

Wróciłam z czterodniowej wycieczki szkolnej (kierunek: Wrocław, Góry Stołowe i Praga). Było świetnie. W najbliższym czasie postaram się dodać szczegółową relację i zdjęcia. Dziś powiem tylko że zwiedziliśmy  Wrocław, Kłodawę, Kłodzko, Pragę (w Czechach), Wambierzyce, Duszniki Zdrój (gdzie mieszkaliśmy). Wspięliśmy się na Szczeliniec Wielki (665 stopni) i przeszliśmy się szczeliną Piekiełko (25 m głębokości, 10 m długości). Piekiełko podobało mi się najbardziej, poza tym świetna było ruchoma szopka. Niesamowite wrażenie (dość smutne i przerażające) wywarła na mnie kaplica czaszek. Oczarowała mnie też prześliczna i pełna uroku podświetlana fontanna w Dusznikach, z której woda "lała się" w rytm muzyki. Ciekawa panorama Racławicka.  Wielka i wspaniała Praga - chyba nie muszę mówić o jej świetności i podkreślać jak wielkie wrażenie potrafi na człowieku wywrzeć to miasto. Jak widzicie w tak kilku słowach zdążyłam już wyrazić mój ogromny zachwyt. Jestem naprawdę szczęśliwa z tej wycieczki. Zwiedziliśmy baardzo dużo i nie sposób to wszystko opisać w kilku krótkich zdaniach, dlatego więcej dopiero jak znajdę czas.

Jako że już w najbliższym tygodniu będą finały x factor'a. Postanowiłam dodać ankietę p.t. "Kto powinien wygrać?". Na kogo glosujecie?

5 komentarzy:

 1. Już czekam na jakieś zdjęcia ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Pozazdrościć wycieczki <3
  Strasznie się czyta z tą czcią-ką -,-

  http://diary-ama.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pierwszy raz słyszę, że źle się czyta, ale skoro tak to może trzeba będzie to zmienić. Dziwne jest tylko to, że ty również na swoim blogu używasz tej czcionki... Zresztą nie ważne. Dzięki za uwagę :)

   Usuń
 3. świetnie się czyta
  Twój blog ;) a X-facror nie oglądam ;))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, mam nadzieję, że faktycznie ci się podoba i zapraszam do wpadania częściej ;]

   Usuń